Kanādā popularitāti iemantojis briedis ar šūpuļtīklu ragos; viņa meklēšanā iesaistījusies pat policija

1 komentārs
Kanādā popularitāti iemantojis briedis ar šūpuļtīklu ragos; viņa meklēšanā iesaistījusies pat policija
Foto: Reuters

Kanādā, Britu Kolumbijas štatā, plašsaziņas līdzekļu uzmanības lokā nonākusi kāda neparasta vietējā slavenība. Tas ir briedis ar violetu šūpuļtīklu ragos, kas laiku pa laikam manīts vairākās apdzīvotās vietās.

Hamijs, kā vietējie iesaukuši šo strauju popularitāti ieguvušo dzīvnieku, sadursmi ar šūpuļtīklu piedzīvoja augusta vidū. Kāda iedzīvotāja viesos pie radiem dzirdēja savādu troksni kaimiņu dārzā un ieraudzīja, ka tas ir Hamijs, ar ragiem sapinies kaimiņu violetajā atpūtas zvilnī. Tomēr tad tas aizbēga ar visu šūpuļtīklu.

Sieviete atgriezās savās mājās, taču nekādi nespēja aizmirst nelaimīgo dzīvnieku, tāpēc izveidoja interešu grupu sociālajā tīklā “Facebook”, kur iedzīvotāji varēja dalīties ar fotogrāfijām un video, kurās redzams dzīvnieks ar šūpuļtīklu ragos. Šobrīd šai lapai ir jau vairāk nekā 1300 sekotāju.

Notikušais pievērsa arī Kanādas policijas uzmanību. Likumsargiem reiz izdevās Hamiju notvert, taču pilnībā viņa ragus atbrīvot no šūpuļtīkla neizdevās. Vēl pagājušonedēļ dzīvnieks ticis manīts kādā no štata apdzīvotajām vietām, taču policijai pagaidām vēl nav izdevies viņu atrast pat pēc vairākas dienas ilgiem meklējumiem.

1 komentārs