Komentāri
Kamerons par Lielbritānijas izstāšanos no ES: Jārīkojas tā, lai nekļūdītos
AFP/Scanpix

Pirmo reizi vairāk nekā 40 gadu laikā Eiropas Savienības valstu līderi pie viena galda sēdušies bez Lielbritānijas premjerministra.

Klāt neesot Deividam Kameronam, tiek spriests par turpmāko rīcību, pēc tam, kad vairums britu izvēlējušies pamest Eiropas Savienību. Briseles amatpersonas un arī daudzu dalībvalstu līderi uzskata, ka Lielbritānijai ir nekavējoties jāiedarbina Eiropas Savienības līguma 50. pants, kas paredz sākt izstāšanās sarunas, lai netiktu paildzināts nenoteiktības periods.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr Lielbritānija, kur referendums izraisījis politisko krīzi un varas vakuumu, iestājas par to, ka procesu nedrīkst sasteigt. Kamerons, kurš bija saņēmis ielūgumu piedalīties tikai samita pirmajā dienā, pēc sarunām ar pārējiem 27 līderiem vakar naktī uzsvēra, ka galvenais ir rīkoties nevis ātri, bet pareizi.

“Dominējošais viedoklis bija, ka jārīkojas tā, lai mēs nekļūdītos. Mums nevajadzētu pārāk kavēties, taču ir nepieciešams zināms laiks, lai saprastu, kā vislabāk rīkoties. Un 50. pantu vispareizāk ir iedarbināt tad, kad abām pusēm ir skaidrs, ko tās vēlas panākt gaidāmajās sarunās,” norāda Kamerons.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl