Komentāri
Kamēr pasaule seko līdzi notikumiem Sīrijā, Ukrainā notiek nekontrolētas apšaudes
REUTERS/SCANPIX

Kamēr visas pasaules uzmanība pievērsta notikumiem Sīrijā, no Ukrainas austrumiem pienāk arvien jaunas ziņas par nekontrolētām apšaudēm.

Pagājušās nedēļas nogales laikā dzīvību zaudējuši vismaz divi Ukrainas karavīri, bet vēl vairāki ievainoti. Visvairāk pamiera pārkāpumu fiksēti Doņeckas tuvumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ukrainas armija ziņo, ka viņu spēku pozīcijas divu dienu laikā apšaudītas vismaz 50 reizes, savukārt kaujinieku bandas apsūdzības noraida un akcentē, ka aizstāvas pret Ukrainas spēkiem.

Tikmēr jaunākie ANO dati liecina, ka kopš konflikta sākuma pērnā gada aprīlī Ukrainas austrumos dzīvību zaudējuši aptuveni astoņi tūkstoši iedzīvotāju, bet vēl vismaz 18 tūkstoši ievainoti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl