Komentāri

Kamēr Latvijai vasara met līkumu, lielāko daļu Eiropas šonedēļ pārņēmis iepriekš neredzēts karstuma vilnis. Daudzviet krituši karstuma rekordi, termometra stabiņam pārkāpjot 40 Celsija grādu atzīmi.

21 Eiropas valstī šobrīd ir spēkā varasiestāžu brīdinājumi par ekstrēma karstuma radītām briesmām. Vislielākais karstums piemeklējis Balkānus, Itāliju un Francijas dienvidus, kur vietām gaiss sasilis pat līdz 43 grādiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daudzviet varas iestādes uz ielām izdala bezmaksas ūdens pudeles, bet tūristi un pilsētnieki glābiņu no karstuma meklē pilsētu strūklakās.

Tikmēr kāda zinātnieku grupa publicējusi pētījumu, kurā secināts – ekstrēmu laika apstākļu, sevišķi karstuma, izraisītu nāves gadījumu skaits Eiropā var pieaugt no pašreizējiem trīs tūkstošiem gadā līdz pat 152 000, ja netiks iegrožota globālā sasilšana.

Laika ziņas

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl