Komentāri
Kaliforniju pārpludina novārguši un badā mirstoši jūras lauvēni
Foto: REUTERS/SCANPIX

Šogad rekordliels skaits – vairāk nekā 1,4 tūkstoši – badā mirstošu vai ļoti novārgušu jūras lauvu mazuļu izglābti Kalifornijas dienvidos un nogādāti dzīvnieku glābēju rokās.

Šogad novārgušo jūras lauvu mazuļu ir tik daudz, ka dzīvnieku glābšanas centri Kalifornijā ir pārpildīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī pavisam droši nav zināmi novārtā pamesto mazuļu lielā skaita iemesli, tiek pieļauts, ka jūras lauvām trūkst dabisko lomu jūras krastā. Tas liek jūras lauvu vecākiem doties dziļāk jūrā ēdiena meklējumus un atstāt savus mazuļus vienus ilgāku laika periodu.

Kalifornijā atrasti ne vien novārguši jūras lauvu mazuļi, bet arī tie, kuriem palīdzību mēģināts sniegt pārāk vēlu, – tie ir gājuši bojā.

Skaties foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl