Komentāri
Kalifornijā izdoti noteikumi, kas ierobežo iedzīvotāju ūdens patēriņu
FOTO: SCANPIX

Lēmums pieņemts, ņemot vērā jau vairākus gadus reģionā valdošo sausumu. Pavēli par ūdens patēriņa ierobežošanu pirmoreiz štata vēsturē izdevis tā gubernators, reaģējot uz pārbaužu rezultātiem Sjerranevadas kalnos.

Tās atklājušas plānāko sniega kārtu kopš tiek veikti mērījumi, tas ir, 65 gados. Saskaņā ar ieceri štata ūdens patēriņš jāsamazina par 25%, salīdzinot ar 2013. gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmkārt, tas nozīmē neērtības golfu parkiem un lauksaimniekiem, kuri patērē daudz ūdens laistīšanai.

Pēdējās ziemas Kalifornijā bijušas neierasti siltas, ar nelielu nokrišņu daudzumu. Jāpiebilst, ka sniegs Kalifornijā nodrošina aptuveni trešo daļu nepieciešamā ūdens patēriņa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl