“Mīlestība no pirmā acu skata!” Kāds pāris Lielbritānijā nosvin 81. kāzu jubileju

0 Komentāru
“Mīlestība no pirmā acu skata!” Kāds pāris Lielbritānijā nosvin 81. kāzu jubileju
SWNS/SCANPIX

Kāds pāris Lielbritānijā nosvinējis savu 81. kāzu gadadienu.

Uzskata, ka 102 un 100 gadus vecie Rons un Džoisa Bondi, kas dzīvo Šenlijavudas pensionāru ciematā Miltonkeinsā, ir Apvienotās Karalistes visilgāk precējies pāris.

Viņi apprecējās 1941. gada 4. janvārī Ņūportpagnelā, Bekingemšīrā.

Viņu meita Eilīna sacīja: “Par viņiem tika teikts, ka viņu laulība neturpināsies ilgi. Cik gan nepareizi cilvēki to uztvēra!?”

Pagājušajā gadā pāris saņēma rakstiskus apsveikumus no karalienes Elizabetes II, viņiem sasniedzot 80 gadu kāzu jubileju.

Rons no Blēnas Blēna Gventā un Džoisa, kura dzimusi Miltonkeinsā, satikās Blečlijā un apprecējās Ņūportpagnelas reģistra birojā dienā, kad zemi klāja trīs collas sniega.

Pāris piekrīt, ka tā bija mīlestība no pirmā acu uzmetiena, un uzskata, ka viņu attiecības ir vienlīdzīgas. “Mūsu attiecībās nav priekšnieka. Mēs gan dodam, gan ņemam,” sacīja Bonda kundze.

Vienlaikus laulātā atzīst: “Mēs nekad necerējām, ka sasniegsim 81. laulības gadu. Mēs zinām, ka mums ir ļoti paveicies, ka esam sasnieguši šo apbrīnojamo mērķi. Tas ir lieliski.”

Bonds sacīja: “Dažreiz dzīve ir grūta, bet mēs pie problēmu risinājuma strādājam kopā. Mēs arī rūpējamies viens par otru.”

Pārim dzimuši divi bērni Eilīna un Bils, un tagad viņiem ir trīs mazbērni, seši mazmazbērni un viens mazmazmazbērns.

Bonda kungs pirms pensionēšanās strādāja “Shell” benzīntankā Blečlijā, savukārt Bonda kundze strādāja “Woolworths” Kvīnsvejā. Pāris pārcēlās uz pensionāru ciematu 2013. gadā.

Viņu meita par vecākiem teikusi, ka viņas vecāki ir “patiesi iedvesmojošs pāris”. “Vienmēr esam sirsnīgi uzņemti un sniegts daudz mīlestības pret apkārtējiem. Tētis smagi strādāja, lai nodrošinātu ģimeni, bet mamma smagi strādāja, lai mūsu māja būtu tīra un sakopta,” viņa teica.

Atvase arī atzina, ka vecāki joprojām mīl viens otru un rūpējas viens par otru, pat pēc 81 laulības gada.

0 Komentāru