Kāds Kalifornijas iedzīvotājs loterijā laimē 180 miljonus dolāru

Komentāri
Kāds Kalifornijas iedzīvotājs loterijā laimē 180 miljonus dolāru
Foto: Ray Bodden /Flickr

Pasakainu naudas summu loterijā laimējis kāds Kalifornijas iedzīvotājs. Piecu bērnu tēvs šādā veidā ticis pie 180 miljoniem ASV dolāru.

53 gadus vecais Riks Knudsens bija iegādājies piecas loterijas biļetes. Viņš stāsta, ka esot māņticīgs un lēmumu par loterijas biļešu iegādi pieņēmis pēc tam, kad vairākos veikalos viņa pirkumu summa veidojusi apaļu skaitli. Rika intuīcija nav pievīlusi – loterijā viņš bija vienīgais, kurš precīzi atminējis visus skaitļus, kas ļāvis vīrietim iegūt loterijas uzkrājumu 180 miljonu dolāru apmērā.

Viņam tika piedāvāta iespēja saņemt pilnu laimestu, ko viņš saņemtu vairāku gadu laikā pa atsevišķiem maksājumiem ik gadu, vai arī – uzreiz visu naudu, bet mazāku summu. Riks izvēlējies pēdējo – viņš saņems 107 miljonus dolāru pirms nodokļu nomaksas.

Problēmu izdomāt, kur tērēt laimestu, vīrietim nebūs. Savu pašreizējo darbavietu viņš jau ir pametis, Riks atklāja medijiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl