Kadirovs: 74 000 čečenu ir gatavi “ieviest kārtību Ukrainā”

Komentāri
Kadirovs: 74 000 čečenu ir gatavi “ieviest kārtību Ukrainā”
Foto: ITAR-TASS/SCANPIX

Čečenijas prokremliskais prezidents Ramzans Kadirovs svētdien paziņojis, ka 74 000 čečenu gaida rīkojumu, lai ievestu kārtību Ukrainā.

“Es jums oficiāli saku: es nevienu čečenu turp neesmu nosūtījis. Ja būs rīkojums, tad mums ir 74 000 čečenu, kuri gatavi izbraukt, lai ievestu kārtību Ukrainas teritorijā,” paziņoja Kadirovs.

Viņš piebilda, ka brīvprātīgo, kas vēlas doties uz Ukrainu, ir tik daudz, ka viņus vajagot savaldīt.

Kadirovs intervijā telekanālam REN arī paziņoja, ka gadījumā, ja viņš nosūtītu kaujiniekus uz Ukrainu, tad par viņiem uzzinātu nevis Doņeckā, bet Kijevā.

“Kāpēc man vajadzētu nosūtīt kādu uz Doņecku, ja ienaidnieks pašlaik ir Kijevā? Ja mēs sākam pret viņiem cīnīties – tātad viņi ir ienaidnieki. Var sākt tieši ar Kijevu,” norādīja Kadirovs.

Ukrainas valdības pretterorisma operācijas preses pārstāvis Vladislavs Seļezņovs pagājušajā nedēļā apliecināja, ka Doņeckas apgabalā separātistu kaujinieku pusē karo daudz kaukāziešu.

Čečenijas kaujinieki par karošanu Austrumukrainā saņem 300 dolārus (220 eiro) dienā, pagājušo trešdien paziņoja Ukrainas iekšlietu ministra Arsēna Avakova padomnieks Staņislavs Rečinskis.

Kaujinieku bruņojums ir tāds pats kā Krievijas armijai – automāti “AK 100”, rokas granātmetēji, kā arī nopietnāki ieroči.

Krievijas diversanti un vietējo separātistu kaujinieki kopš aprīļa vidus Ukrainas austrumos sagrābuši vairākas valsts iestāžu un milicijas nodaļu ēkas, kā arī citus stratēģiskos objektus, piemēram, lidlaukus, bet uz ceļiem izveidojuši kontrolposteņus. Reaģējot uz šiem notikumiem, Ukrainas varasiestādes sākušas pretterorisma operāciju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl