Kādas uzlīmes rotā metro un kur kandidāti sagaidīs rezultātus; Kristīnes ceturtā dienasgrāmata

Komentāri

Jau mazāk nekā pēc nedēļas mēs uzzināsim nākamā ASV prezidenta vārdu. Ja pirms neilga laika, kad klajā nāca Trampa skandalozais video un viņa izteikumi par sievietēm, šķita jau, ka vēlēšanas ir izšķirtas un uzvarētāja ir Hilarija, tad tagad, pēc viņas e-pastu skandāla atgriešanās mediju dienas kārtībā, reitingi atkal ir sašūpojušies, un uzvarēt var kā viens, tā otrs.

Ņujorkas metro esmu redzējusi uzlīmes, ka Hilarijai vieta ir cietumā, kā arī tiek atgādināti nejaukie skandāli – viņas vīra, bijušā ASV prezidenta Bila Klintona, afēras. Un ir redzamas diezgan skarbas uzlīmes, kurās teikts, ka arī Bils ir izvēlējies citas sievietes, tāpat būtu jādara arī vēlētājiem. Vēlēšanās tiek izmantoti visi līdzekļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Starp citu, tieši šeit, Ņujorkā, nākamais prezidents arī teiks savu uzvarētāja runu. Tā ir liela sakritība, jo ASV ir tradīcija, ka kandidāts vēlēšanu rezultātus sagaida savā dzimtajā štatā. Klintones gadījumā tā būtu Čikāga, bet viņa ir bijusi Ņujorkas senatore, tāpēc viņa ir izvēlējusies rezultātus sagaidīt šeit. Savukārt Tramps nāk no Ņujorkas un tur arī sagaidīs rezultātus.

Pēc Latvijas laika rezultāti būs zināmi 9. novembra rītā, tam klātienē sekošu es kopā ar operatoru Rolandu Polīti.

 Foto

Nākamā dienasgrāmata jau rīt!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl