Komentāri

Kādam 47 gadus vecam vīrietim izvirzītas 145 apsūdzības izvarošanā, bērnu izmantošanā un pavedināšanā, kas pastrādātas trijos Austrālijas štatos.

Likumsargiem līdz šim izdevies identificēt 28 no viņa upuriem. Upurus noziedznieks esot atradis sociālajos medijos, kur viņš izmantojis 16 dažādus lietotājvārdus. Vīrietis bērniem licis sūtīt fotogrāfijas un dažos gadījumos esot sarunājis ar bērniem tikšanos, un tālāk jau iemānījis viņus viesnīcas numuriņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šos likumpārkāpumus vīrietis, kura vārds netiek atklāts, esot veicis laikā no 2002. līdz 2015. gadam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl