Komentāri

Uz ASV prezidenta amatu kandidējošajai Hilarijai Klinotnei tiek pārmests gan harismas trūkums, gan tas, ka viņas līdzšinējā pieredze ir lielākoties ierēdnieciska un administratīva. Tomēr par Klintoni viens ir skaidrs – viņa turpinās Obamas politiku.

Viņai ir augsta sagatavotība starptautiskajos jautājumos, Klintone saprot drošības jautājumu nozīmi, kas šobrīd ir svarīgi arī Latvijai, tā atzīst Saeimas Ārlietu komisijas vadītājs, bijušais Latvijas vēstnieks ASV Ojārs Kalniņš.

Viņš savulaik organizējis gan Klintonu vizīti Latvijā, gan arī bijis viesis pie Klintoniem diplomāta statusā.

Kāda ir Hilarija Klintone kā politiķe un kāda – kā cilvēks? Un, ko viņas ievēlēšana ASV prezidenta amatā var nozīmēt Latvijai?

LNT Ziņu dienests piedāvā speciālreportāžu un dokumentālās filmas Hilarija Klintone televīzijas pirmizrādi Latvijā – skaties šovakar, plkst. 22:10!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl