Komentāri

Kādam ekskavatora vadītājam izdevās palikt neskartam traktora kabīnē pēc tam, kad uz tās uzgāzās vairāk nekā 48 metrus augsts un 1170 tonnu smags skurstenis. Brīnumainā izglābšanās notika Pelsitijā, Alabamas štatā (ASV), kur tika demontēts vecas rūpnīcas skurstenis.

Sākotnēji skurstenis tika spridzināts, taču pēc vairāk sprādzieniem tas arvien lepni slējās debesīs. Tāpēc tika nolemts to nogāzt ar ekskavatora lāpstas palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzņemtajā video redzams, kā ekskavatora lāpsta sagrauj skursteņa sānus, un tas sāk gāzties.

Tomēr skurstenis sagruva nebūt tajā virzienā, kur plānots! Video redzams, kā ļaužu pūlis pārsteigumā noelšas, kad vairāk nekā 1100 tonnu ķieģeļu sagāžas uz ekskavatora jumta. Palīgā steidzas glābēji, un pūlis uzgavilē, kad ekskavatora vadītājs neskarts izķepurojas no sadragātās kabīnes.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl