Komentāri

Tēvs, kurš pāris stundu laikā zaudēja visu savu ģimeni, tostarp brāli, sievu un savus dvīņus, kļuvis par Sīrijas posta simbolu. Cilvēks, kurš zaudējis visu, sniedza interviju vietējam medijam. Tagad šo video ir redzējuši miljoniem cilvēku visā pasaulē, raisot diskusijas gan par Sīrijā jau sešus gadus valdošo karu, gan bēgļu krīzi Eiropā.

Kau vēstījām – 29 gadus jaunā tēva Abdela Hamīda Aliosefa (Abdel Hameed Alyousef) attēls kļuvis par simbolu postam, kas valda Idlibā pēc uzbrukuma. Kopumā nogalināti ir vismaz 70 civiliedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video vīrietis stāsta, ka sākumā nekas neliecinājis par to, ka sprādzienā, kas skāra arī viņa māju, būtu bijusi indīga gāze. Viņš devies pie saviem radiniekiem.

“Man bija dvīņi un sieva. Es viņus iznesu ārā no mājas. Cilvēki man pastāstīja, ka ir vēl viens uzbrukums, kas skāris manas ģimenes māju un ka visa mana ģimene ir mirusi. Es skrēju turp. Vispirms es atradu savu brāli Džaseru mirušu. Pēc tam manu otru brāli Abdukarīmu – arī mirušu. Tad Šaimā – manu brāļameitu, arī mirušu. Tad Hamoudī – manu brāļadēlu, arī mirušu. Ammāru – arī mirušu. Es paģību,” stāsta jaunais vīrietis.

“Pēc dažām stundām es atgriezos mājās, un vaicāju – kur ir mani bērni? Kad viņus pametu, viss bija kārtībā. Es atradu viņus visus mirušus. Viņus nosmacēja gāze. Allāhs atriebsies. Kāda ir viņu vaina – Ahmeda un Aijas? Kad es pametu Ahmedu un Aiju, viss bija kārtībā. Kāda ir viņu vaina?! Mani mīļie, kad es viņus pametu, viss bija kārtībā. Es gāju palīdzēt pārējiem, un maniem bērniem viss bija kārtībā. Kad atgriezos, visi bija miruši, un mani bērni bija miruši,” vairs nespējot valdīt asaras un dusmas, vaicā 29 gadus jaunais vīrietis.

Video

Foto:

Brīdinām, ka attēli var būt nepatīkami

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl