Komentāri

Kijevā, Ukrainā, kara veterāns atvēris picēriju, šādā veidā palīdzot pats sev atgūties no kara, kā arī palīdzot citiem vīriem, kas atgriezušies no kara šausmām. Kā savu motivāciju Leonīds min, – viņš vēlas darīt kaut ko labu.

”Kara laikā tu saproti, cik vērtīga ir dzīve. Kad es pārnācu no kara, man gribējās darīt kaut ko labu,” stāsta Leonīds. Viņš saka, ka, atgriežoties no kara mājās, viņš nejutās visai labi, jo īsti neesot bijis, ar ko parunāt. Tādēļ radusies ideja izveidot telpu, kur varētu pulcēties cilvēki, kas pārcietuši kara šausmas, un ne tikai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šeit nešauj, taču esmu radījis tādu kā saliņu, kurā iegriežas cilvēki, kas tā vai citādi ir bijuši saistīti ar karu,” stāsta Leonīds.

”Kā karavīrs es nogalināju, kā picu cepējs es daru kaut ko labu,” stāsta Leonīds.

Foto

Skaties video!

Save

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl