Komentāri

Kijevā, Ukrainā, kara veterāns atvēris picēriju, šādā veidā palīdzot pats sev atgūties no kara, kā arī palīdzot citiem vīriem, kas atgriezušies no kara šausmām. Kā savu motivāciju Leonīds min, – viņš vēlas darīt kaut ko labu.

”Kara laikā tu saproti, cik vērtīga ir dzīve. Kad es pārnācu no kara, man gribējās darīt kaut ko labu,” stāsta Leonīds. Viņš saka, ka, atgriežoties no kara mājās, viņš nejutās visai labi, jo īsti neesot bijis, ar ko parunāt. Tādēļ radusies ideja izveidot telpu, kur varētu pulcēties cilvēki, kas pārcietuši kara šausmas, un ne tikai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šeit nešauj, taču esmu radījis tādu kā saliņu, kurā iegriežas cilvēki, kas tā vai citādi ir bijuši saistīti ar karu,” stāsta Leonīds.

”Kā karavīrs es nogalināju, kā picu cepējs es daru kaut ko labu,” stāsta Leonīds.

Foto

Skaties video!

Save

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl