Komentāri

Kijevā, Ukrainā, kara veterāns atvēris picēriju, šādā veidā palīdzot pats sev atgūties no kara, kā arī palīdzot citiem vīriem, kas atgriezušies no kara šausmām. Kā savu motivāciju Leonīds min, – viņš vēlas darīt kaut ko labu.

”Kara laikā tu saproti, cik vērtīga ir dzīve. Kad es pārnācu no kara, man gribējās darīt kaut ko labu,” stāsta Leonīds. Viņš saka, ka, atgriežoties no kara mājās, viņš nejutās visai labi, jo īsti neesot bijis, ar ko parunāt. Tādēļ radusies ideja izveidot telpu, kur varētu pulcēties cilvēki, kas pārcietuši kara šausmas, un ne tikai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šeit nešauj, taču esmu radījis tādu kā saliņu, kurā iegriežas cilvēki, kas tā vai citādi ir bijuši saistīti ar karu,” stāsta Leonīds.

”Kā karavīrs es nogalināju, kā picu cepējs es daru kaut ko labu,” stāsta Leonīds.

Foto

Skaties video!

Save

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl