Komentāri

No amata aizejošais ASV prezidents Baraks Obama Čikāgā uzstājies ar savu atvadu runu. Čikāga ir pilsēta, kurā pirms astoņiem gadiem viņš paziņoja par savu uzvaru prezidenta vēlēšanās.

Prezidenta atvadas sākās ar emocionālu himnas izpildījumu. Obama pateicās par lieliskajiem darba gadiem, ko viņš varēja pavadīt ASV prezidenta amatā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ASV prezidents, Baraks Obama

Sarunas ar Jums, amerikāņi, turējušas mani godīgu, iedvesmotu un dzinušas uz priekšu. Katru dienu es no jums mācījos. Jūs mani padarījāt par labāku prezidentu un labāku cilvēku.  Esot amatā, es iemācījos, ka pārmaiņas notiek vienīgi tad, kad iejaucas parastie cilvēki. Tad, kad visi sanāk kopā un kaut ko pieprasa. Pēc astoņiem darbā pavadītiem gadiem es tam vēl joprojām ticu.

55 gadus vecais pirmais melnādainais prezidents ASV vēsturē, uzsāka savu pirmo termiņu, vēstot par cerības atjaunošanu un pārmaiņām valstī.

Pēc deviņām dienām Baltā nama atslēgas mainīs īpašnieku – 20. janvārī notiks jaunā ASV prezidenta Donalda Trampa inaugurācija.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl