Komentāri

Starptautiskajos medijos plaši apspriesta Krievijas prezidenta Vladimira Putina intervija vienam no amerikāņu televīzijas kanāliem – “NBC”. Kremlis reti piekrīt šādām intervijām.

Kopumā šīs sarunas laikā Putins centās mazināt Krievijai vērstos pārmetumus par iejaukšanos ASV vēlēšanu procesā. Intervijā Putins vairākkārt ASV pārmeta, ka tieši tā iejaucoties visu citu valstu vēlēšanās, tāpēc esot ciniski to pašu pārmest Krievijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet, jautāts, vai tas nozīmē, ka Putins atzīst un attaisno šādu Maskavas rīcību, viņš sarunu centās pārvērst par joku: “Man tas šķiet fantastiski! Jūs esat radījuši sensāciju tukšā vietā. Un pārvērtuši to par ieroci pret savu prezidentu. Jūs esat ļoti radoši. Malači! Jūsu dzīves droši vien ir garlaicīgas.”

Foto: Putina intervija telekanālam “NBC”

ASV aktīvi turpinās izmeklēšana par Krievijas iespējamo iejaukšanos Amerikas Savienoto Valstu prezidenta vēlēšanās. Izmeklētāji strādā arī pie versijas par Donalda Trampa līdzgaitnieku aktīvu sadarbību ar Krievijas specdienestiem. Cenšoties apturēt šo izmeklēšanu, Tramps no amata atbrīvoja Federālā izmeklēšanas biroja vadītāju, izraisot savas prezidentūras laika līdz šim lielāko skandālu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl