“Jūs esat radījuši sensāciju tukšā vietā” – Putins intervijā “NBC” noliedz iejaukšanos ASV vēlēšanās

Pievienot komentāru
“Jūs esat radījuši sensāciju tukšā vietā” – Putins intervijā “NBC” noliedz iejaukšanos ASV vēlēšanās
Foto: Scanpix / EPA

Starptautiskajos medijos plaši apspriesta Krievijas prezidenta Vladimira Putina intervija vienam no amerikāņu televīzijas kanāliem – “NBC”. Kremlis reti piekrīt šādām intervijām.

Kopumā šīs sarunas laikā Putins centās mazināt Krievijai vērstos pārmetumus par iejaukšanos ASV vēlēšanu procesā. Intervijā Putins vairākkārt ASV pārmeta, ka tieši tā iejaucoties visu citu valstu vēlēšanās, tāpēc esot ciniski to pašu pārmest Krievijai.

Bet, jautāts, vai tas nozīmē, ka Putins atzīst un attaisno šādu Maskavas rīcību, viņš sarunu centās pārvērst par joku: “Man tas šķiet fantastiski! Jūs esat radījuši sensāciju tukšā vietā. Un pārvērtuši to par ieroci pret savu prezidentu. Jūs esat ļoti radoši. Malači! Jūsu dzīves droši vien ir garlaicīgas.”

Foto: Putina intervija telekanālam “NBC”

ASV aktīvi turpinās izmeklēšana par Krievijas iespējamo iejaukšanos Amerikas Savienoto Valstu prezidenta vēlēšanās. Izmeklētāji strādā arī pie versijas par Donalda Trampa līdzgaitnieku aktīvu sadarbību ar Krievijas specdienestiem. Cenšoties apturēt šo izmeklēšanu, Tramps no amata atbrīvoja Federālā izmeklēšanas biroja vadītāju, izraisot savas prezidentūras laika līdz šim lielāko skandālu.

Lasi vēl