Komentāri

Starptautiskajos medijos plaši apspriesta Krievijas prezidenta Vladimira Putina intervija vienam no amerikāņu televīzijas kanāliem – “NBC”. Kremlis reti piekrīt šādām intervijām.

Kopumā šīs sarunas laikā Putins centās mazināt Krievijai vērstos pārmetumus par iejaukšanos ASV vēlēšanu procesā. Intervijā Putins vairākkārt ASV pārmeta, ka tieši tā iejaucoties visu citu valstu vēlēšanās, tāpēc esot ciniski to pašu pārmest Krievijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet, jautāts, vai tas nozīmē, ka Putins atzīst un attaisno šādu Maskavas rīcību, viņš sarunu centās pārvērst par joku: “Man tas šķiet fantastiski! Jūs esat radījuši sensāciju tukšā vietā. Un pārvērtuši to par ieroci pret savu prezidentu. Jūs esat ļoti radoši. Malači! Jūsu dzīves droši vien ir garlaicīgas.”

Foto: Putina intervija telekanālam “NBC”

ASV aktīvi turpinās izmeklēšana par Krievijas iespējamo iejaukšanos Amerikas Savienoto Valstu prezidenta vēlēšanās. Izmeklētāji strādā arī pie versijas par Donalda Trampa līdzgaitnieku aktīvu sadarbību ar Krievijas specdienestiem. Cenšoties apturēt šo izmeklēšanu, Tramps no amata atbrīvoja Federālā izmeklēšanas biroja vadītāju, izraisot savas prezidentūras laika līdz šim lielāko skandālu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl