Jūrā deg pasažieru kuģis; uz prāmja vairāk nekā 400 cilvēku

1 komentārs
Jūrā deg pasažieru kuģis; uz prāmja vairāk nekā 400 cilvēku
Foto: freeimages.com

Lai gan sākotnēji vēstīts, ka no prāmja nocelti un izglābti vairāki simti pasažieru, tomēr pēc precizētas informācijas pagaidām tikai 50 cilvēkus izdevies izglābt. Tikmēr ugunsdzēsējiem un kuģa apkalpei nav izdevies apdzēst ugunsgrēku.

Turklāt, kā vēsta glābēji, viņi spiesti strādāt vētras apstākļos – jūrā ir četrus metrus augsti viļņi un vējš, kurš brāzmās sasniedz 80 km/h. Daļa pasažieru ir glābšanas laivā, taču vētras dēļ tos ir grūti uzņemt uz citu kuģu klājiem, kas ieradušies uz katastrofas vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā vēsta privātā telekompānija Mega, prāmis Norman Atlantic atradies ceļā no Patras ostas Grieķijā uz Itāliju. Zināms, ka ugunsgrēks sācies uz prāmja autoklāja, kur atradušās cisternas ar olīveļļu, un liesmas strauji izplatījušās pa visu kuģi. Kā stāstījis viens no izglābtajiem pasažieriem, viņi jau jutuši, kā karstumā kūst viņu kurpju zoles.

Nelaimes signāls nosūtīts, kad kuģis atradies 30 jūras jūdzes (55 kilometrus) no Korfu salas.

Kuģis pieder Grieķijas prāmju kompānijai ANEK un kuģo ar Itālijas karogu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl