Junkers: Bēgļi nosals un ies bojā, ja mēs nerīkosimies strauji

3 komentāri

Bēgļi nosals un ies bojā, ja mēs nerīkosimies strauji – tā brīdinājis Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers svētdien, 25. oktobrī, notikušajā Eiropas līderu sanāksmē. Tajā pieņemts lēmums izveidot vēl papildu 100 tūkstošus vietu bēgļu nometnēs Balkānos.

Kā noprotams no Rietumeiropas mediju ziņojumiem par šo sanāksmi, tā noritējusi augstos toņos un nokaitētā atmosfērā. Piemēram, Slovēnijas līderi brīdinājuši, ka Balkānu reģiona valstis vairs netiek galā ar bēgļiem, un, nesaņemot ātru palīdzību, haoss bēgļu problēmas risināšanā var novest pie Eiropas Savienības sabrukuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr vācu laikraksts Spiegel vēsta, ka saskaņā ar jaunāko sabiedriskās domas aptauju bēgļu krīzes ietekmē Vācijas kancleres Merkeles popularitāte ir sasniegusi zemāko līmeni vairāku gadu laikā – pašreizējo valdību atbalsta vairs tikai 36% valsts iedzīvotāju.

Par ko šorīt raksta pasaules mediji – skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl