Komentāri
“Jēzus nevēlas, lai jūs kļūtu par slepkavām” – pāvests audzina jauniešus
AFP/LETA

Romas pāvests Francisks, uzrunājot Meksikas jauniešus, akcentē: “Jēzus nevēlas, lai jūs kļūtu par slepkavām”.

Turpinot vizīti Meksikā, pāvests apmeklējis Mičoakanas štatu, lūdzot vietējos jauniešus neļauties kārdinājumam pēc vieglas naudas, pievienojoties narkotiku kontrabandistu grupējumiem. Štats ir kļuvis par arēnu asiņainām cīņām starp grupējumiem, kas pārdala ietekmi metamfetamīna tirgū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Romas pāvests Francisks:

Jēzus ir tas, kurš mums dod cerību. Viņš nekad nav vēlējies, lai mēs kļūstam par slepkavām. Viņš sauc mūs par mācekļiem, viņš sauc mūs par draugiem. Viss, kas ir saistīts ar Jēzu, ir ielūgums dzīvot, dzīvot ģimenē, dzīvot kopienā – sabiedrības labā.

Tomēr pāvests uz brīdi zaudēja ierasto savaldību, kad kāds pārāk sajūsmināts fans sagrāba viņa rokas, liekot Romas katoļu baznīcas vadītājam zaudēt līdzsvaru. Incidenta dēļ pāvests uzkrita ratiņkrēslā sēdošam bērnam un pēc tam bija redzams diezgan niknā tonī kaut ko skaidrojot pagaidām nenoskaidrotam pasākuma apmeklētājam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl