Komentāri
Jeruzalemē nošauj autovadītāju, kurš apzināti iebraucis pūlī, ievainojot desmit cilvēkus
FOTO: SCANPIX

Automašīnai tīši ietriecoties cilvēku pūlī, Jeruzalemē trešdien gājis bojā policists un deviņi cilvēki ievainoti, paziņojušas amatpersonas. Palestīnieti, kurš vadīja auto, policija nošāvusi.

Desmit cilvēki tika ievainoti, no kuriem viens slimnīcā mira. Policijas pārstāve paziņoja, ka mirušais bijis policists no robežsardzes dienesta.

Vēl trīs cilvēki atrodas kritiskā stāvoklī.

Policija raksturoja šo incidentu kā teroraktu un atklāja, ka tas noticis tajā pašā vietā, kur pirms divām nedēļām notika līdzīgs uzbrukums, kurā dzīvību zaudēja sieviete un zīdainis.

Avārijas dienestu preses pārstāvis Zaki Hellers norādīja, ka automašīna braukusi pa dzelzceļa sliedēm un pēc tam uztriekusies virsū cilvēkiem, kuri gaidījuši uz perona.

Kad automašīna apstājusies, autovadītājs izkāpis un sācis sist cilvēkus ar dzelzs stieni, atklāja policijas pārstāve.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl