Jaunzēlandē izskaloti aptuveni 200 beigti vaļi

Komentāri
Jaunzēlandē izskaloti aptuveni 200 beigti vaļi
FOTO: SCANPIX

Jaunzēlandi pārsteigusi neizskaidrojama un nežēlīga dabas parādība – krastā izskaloti aptuveni 200 vaļi. No rīta krastā nobeigušies vairāki desmiti vaļu, bet vairākus okeāna milzeņus brīvprātīgajiem izdevies izglābt.

Nelaime skārusi Jaunzēlandes dienvidu daļu. Piektdienas rītā pludmalē izskaloti 198 vaļi, no kuriem liela daļa lemti mokošai nāvei – noslāpšanai seklajos ūdeņos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka tik liela dabas nelaime te neesot manīta pēdējo 15 gadu laikā. Sešus metrus garos okeāna iemītniekus brīvprātīgie slacīja ar ūdeni, lai pasargātu tos no noslāpšanas, līdz paisums vaļus ieskalos atpakaļ dzelmē. Vairāki desmiti vaļu gan miruši.

Skaties fotogaleriju!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl