Jaunumi no Briseles: aizturēts iespējamais teroratku līdzdalībnieks

0 Komentāru
Jaunumi no Briseles: aizturēts iespējamais teroratku līdzdalībnieks
Foto: AFP / LETA

Beļģijas policijai, iespējams, izdevies aizturēt bēguļojošo teroristu, kurš piedalījies uzbrukumos Briseles lidostā. Viņš neilgi pirms teroraktiem lidostā ir redzams kopā ar diviem citiem teroristiem un kopš tā laika atrodas policijas meklēšanā.

Persona, kura neilgi pirms sprādzieniem Briseles Zaventemas lidostā redzama kopā ar diviem citiem teroristiem pašnāvniekiem, iespējams, ir policijas meklēšanā izsludinātais un lidosta video ierkastā redzamais terorists. Pagaidām aizdomās tiek turēta kāda persona vārdā Feičels Šefu.

Vairāk informāciju par viņu gan policija neatklāj. Vien to, ka viņš ticis aizturēts vērienīgajos policijas reidos, kuri tikuši īstenoti vakarnakt visā valsts teritorijā. Kopš teroraktiem otrdien reidos arestētas vairākas personas, bet vienā no reidiem Šārbekas rajonā pat izcēlusies apšaude, vienu no teroristiem ievainojot.

Foto

Arī šodien vēl daudzviet Briseles ielās ir redzami cilvēki, kuri turpina sērot, nolikt ziedus un aizdedzināt svecītes, lai pieminētu teroraktos bojāgājušos.

Savu paredzēto koncertu svētdien Briselē atcēlusi arī Meraija Kerija. Viņas paziņojumā norādīts, ka koncerts atcelts drošību apsvērumu dēļ. Savukārt pasažieru reisi Briseles Zaventemas lidostā savu darbību atsāks ne ātrāk kā jaunnedeļ, uzsvērts lidostas izplatītajā paziņojumā.

Atgādināsim, ka nedēļas sākumā teroristu pašnāvnieku sarīkotajos uzbrukumos Briselē bojāgāja 31-ns cilvēks, bet vairāk par 300 tika ievainoti.

0 Komentāru