Komentāri

Jaunumi Katalonijas sāgā – Spānijas prokuratūra dumpīgā reģiona līderiem uzrādījusi apsūdzības par dumpi, musināšanu un līdzekļu izšķērdēšanu.

Par to var draudēt pat 30 gadus ilgs cietumsods. Apsūdzēto vārdi gan netiek atklāti. Ir gan skaidrs, ka starp viņiem ir Katalonijas reģionālās valdības vadītājs Karless Pudždemons, viņa vietnieks un parlamenta spīkere. Visi viņi pagājušonedēļ ar Madrides lēmumu arī tika formāli atbrīvoti no amatiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katalonijas parlaments pagājušo piektdien pasludināja neatkarību un Spānijas prokuratūra brīdināja, ka ir gatava izvirzīt kriminālapsūdzības ikvienam, kurš tajā piedalījies.

Interesanti, ka citas Eiropas Savienības dalībvalsts – Beļģijas – valdības līmenī pausts viedoklis, ka Pudždemonam varētu tikt piešķirts politiskais patvērums. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir tikai hipotētiski vai Pudždemons patiešām varētu bēgt.

Vienlaikus Barselonā turpinās gan neatkarības pretinieku, gan atbalstītāju demonstrācijas. Tajā pašā laikā visi lielākie politiskie spēki arī piekrituši startēt Madrides izsludinātajās pirmstermiņa reģionālajās vēlēšanās, kuras Katalonijā plānotas pēc nepilniem diviem mēnešiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl