Komentāri

Jaunumi Katalonijas sāgā – Spānijas prokuratūra dumpīgā reģiona līderiem uzrādījusi apsūdzības par dumpi, musināšanu un līdzekļu izšķērdēšanu.

Par to var draudēt pat 30 gadus ilgs cietumsods. Apsūdzēto vārdi gan netiek atklāti. Ir gan skaidrs, ka starp viņiem ir Katalonijas reģionālās valdības vadītājs Karless Pudždemons, viņa vietnieks un parlamenta spīkere. Visi viņi pagājušonedēļ ar Madrides lēmumu arī tika formāli atbrīvoti no amatiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katalonijas parlaments pagājušo piektdien pasludināja neatkarību un Spānijas prokuratūra brīdināja, ka ir gatava izvirzīt kriminālapsūdzības ikvienam, kurš tajā piedalījies.

Interesanti, ka citas Eiropas Savienības dalībvalsts – Beļģijas – valdības līmenī pausts viedoklis, ka Pudždemonam varētu tikt piešķirts politiskais patvērums. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir tikai hipotētiski vai Pudždemons patiešām varētu bēgt.

Vienlaikus Barselonā turpinās gan neatkarības pretinieku, gan atbalstītāju demonstrācijas. Tajā pašā laikā visi lielākie politiskie spēki arī piekrituši startēt Madrides izsludinātajās pirmstermiņa reģionālajās vēlēšanās, kuras Katalonijā plānotas pēc nepilniem diviem mēnešiem.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl