Jaunu vīrieti atrakciju šausmu namā nogalina zārks

Komentāri
Jaunu vīrieti atrakciju šausmu namā nogalina zārks
Ilustratīvs foto: Pixabay

Honkongas lielākajā izklaides parkā šausmu nama atrakcijā “Apglabāts dzīvs” sestdien gājis bojā kāds gados jauns vīrietis, kuram atbilstoši mediju ziņām uztriecies atrakcijas zārks.

21 gadus vecais Čeuns atrasts guļam bez samaņas piecas minūtes pēc tam, kad viņš bija iegājis šausmu namā, sacīja izklaides centra “Ocean Park” prezidents Matiass Li, paužot “dziļas bēdas” par notikušo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlāk slimnīcā tika apstiprināta Čeuna nāve, apliecināja policija.

Kā teikts parka tīmekļa vietnē, apmeklētāji “var pieredzēt apglabāšanu, esot dzīviem, pirms izkļūt laukā no tumšā un šausmīgā kapa”.

Čeuns, pēc visa spriežot, esot iemaldījies zonā, kas nav paredzēta apmeklētājiem, un tur viņam uztriekusies kāda iekārta, skaidroja Honkongas administrācija. Policija turpina izmeklēšanu.

Pilsētas administrācija likusi slēgt atrakciju “Apglabāts dzīvs” līdz turpmākiem rīkojumiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl