Komentāri
Jauns skandāls ASV – divas sievietes apsūdz Trampu par uzmākšanos

Kārtējie skaļie apvainojumi ASV prezidenta amata kandidāta Donalda Trampa virzienā. Divas sievietes atklājušas laikrakstam The New York Times, ka Tramps viņām uzmācies.

Viena no sievietēm žurnālistiem pastāstījusi, ka Tramps viņai uzmācies lidmašīnā, paceļot svārkus un pieskaroties viņas krūtīm. Savukārt otra intervētā, kas savulaik strādājusi par administratori vienā no Trampa uzņēmumiem, pavēstījusi, ka prezidenta amata kandidāts viņu satvēris un noskūpstījis pret pašas gribu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Abi gadījumi notikuši pirms vairākiem gadiem un sievietes nav ziņojušas policijai. Trampa kampaņas pārstāvji nolieguši visas apsūdzības, un pavēstījuši, ka laikraksts, izmantojot apmelojumus un nepatiesības, mērķtiecīgi cenšas iznīcināt skandalozo miljardieri. Atgādināsim, ka pagājušajā nedēļas nogalē Tramps kārtējo reizi nokļuva kritikas krustugunīs, kad tika publiskots pirms 10-mit gadiem uzņemts video, kurā viņš aizvainojoši izsakās par sievietēm.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl