Komentāri
Jauns pavērsiens: Alepo atsākušās kaujas starp nemierniekiem un Sīrijas režīma spēkiem

Pretēji tam, ka izsludināts pamiers, Sīrijas pilsētā Alepo atsākušās cīņas starp nemierniekiem un Sīrijas valdības spēkiem.

Ceturtdienas rītā tika vēstīts, ka pēdējo stundu laikā pilsētas apkārtnē nav dzirdami šāvieni un gaisa uzlidojumi. Vietējie žurnālisti ziņo, ka nemiernieki piekrituši piedāvājumam nolikt ieročus un pamest aplenkto Alepo austrumu daļu autobusos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr cilvēktiesību uzraudzības organizācija SOHR izplatījusi informāciju, ka Alepo kaujas ir atsākušās un uz nemiernieku kontrolēto rajonu izšauti vismaz 14 lādiņi.

Internetu pāršalkušas ziņas no civiliedzīvotājiem, kas iesprostoti Alepo pilsētā. Daudzi no viņiem lūdz pēc palīdzības, savukārt citi publicējuši atvadu vārdus.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl