Komentāri
Jauns pavērsiens: Alepo atsākušās kaujas starp nemierniekiem un Sīrijas režīma spēkiem

Pretēji tam, ka izsludināts pamiers, Sīrijas pilsētā Alepo atsākušās cīņas starp nemierniekiem un Sīrijas valdības spēkiem.

Ceturtdienas rītā tika vēstīts, ka pēdējo stundu laikā pilsētas apkārtnē nav dzirdami šāvieni un gaisa uzlidojumi. Vietējie žurnālisti ziņo, ka nemiernieki piekrituši piedāvājumam nolikt ieročus un pamest aplenkto Alepo austrumu daļu autobusos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr cilvēktiesību uzraudzības organizācija SOHR izplatījusi informāciju, ka Alepo kaujas ir atsākušās un uz nemiernieku kontrolēto rajonu izšauti vismaz 14 lādiņi.

Internetu pāršalkušas ziņas no civiliedzīvotājiem, kas iesprostoti Alepo pilsētā. Daudzi no viņiem lūdz pēc palīdzības, savukārt citi publicējuši atvadu vārdus.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl