3 komentāri

Šokējoši notikumi risinājušies patvēruma meklētāju centrā Zviedrijā. Gados jauns patvēruma meklētājs pirmdien, 25. janvārī, nodūris centra darbinieci, apstiprinājusi Zviedrijas policija. 

Sieviete pēc notikušā nogādāta slimnīcā, kur no gūtajām traumām mirusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zviedrijas amatpersonas notikušo raksturojušas kā ”briesmīgu noziegumu”, norādot, ka nepieciešams divkāršot policijas darbinieku skaitu, lai nodrošinātu valstī drošību.

Tiek ziņots, ka uzbrucējs bijis 15 gadus vecs.

Izmeklēšanas nolūkos policija neatklāj uzbrucēja identitāti vai valsti, no kurienes viņš ieradies, atklājot tikai to, ka viņš dzīvojis patvēruma meklētāju centrā, kurā uzturas 14 līdz 17 gadus veci jaunieši.

“Šāda tipa izsaukumi kļūst aizvien vairāk un vairāk izplatīti. Kopš no ārzemēm ir ieradušies tik daudzi bēgļi, mēs saskaramies ar vairāk šāda tipa incidentiem,” norādījusi Zviedrijas policija.

Zviedrija pērn uzņēma 160 tūkstošus patvēruma meklētāju.

Foto

Jau vēstījām, ka notikumi, kas Jaungada naktī notikuši Ķelnē, raisījusi plašu satraukumu Eiropas valstu iedzīvotāju vidū.

Policijas bezspēcība un valsts lielāko mediju centieni noziegumus noklusēt Vācijas sabiedrībā izraisījuši šoku. Vienlaikus Ķelnē un citviet Vācijā sākusies vardarbība pret migrantiem. Tiek ziņots, ka pēdējo nedēļu laikā piekauti vairāki desmiti Āfrikas un Tuvo Austrumu izcelsmes migranti.

Video

Foto: Ķelnes iedzīvotāju protesti pret vardarbību

TOP komentāri

 • koments.
  +1 +1 0

  koments.

  Un ko tad mums Latvijā gaidīt? Par latviešiem jau nedomā,tikai to kā labi izsaktīties citu ES dalībvalstu acīs.
 • stulbums
  0 0 0

  stulbums

  Raksta sākums-"šokējoši!" kaut kā nemaz šis viss nešokē,sēdi un gaidi kad pienāks tava kārta šitādā garā..."paldies" ES par lēnu un mokošu eiropiešu izmiršanu!
 • Linda

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl