Jauni fakti: slimnieku kopējs slepkava Vācijā patiesībā nogalinājis 84 cilvēkus

Komentāri
Jauni fakti: slimnieku kopējs slepkava Vācijā patiesībā nogalinājis 84 cilvēkus
pixabay

Atklājušies jauni fakti kādā baisā krimināllietā Vācijā. Izrādījies, ka slimnieku kopējs, kurš pirms pāris gadiem tika notiesāts par divu pacientu nogalināšanu, injicējot viņiem nāvējošus medikamentus, īstenībā nobendējis vēl vismaz 84 cilvēkus.

Mūža ieslodzījumu par divu pacientu slepkavību Nīlam Hogelam tiesa piesprieda 2015. gadā, un jau toreiz izmeklētājiem bija aizdomas, ka īstenībā viņš nāvējošas devas sirdszāļu injicējis daudz lielākam skaitam cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpēc tika izveidota īpaša komisija, kas pārbaudīja nāves gadījumus divās slimnīcās, kur viņš strādājis – Oldenburgā un Delmenhorstā. Komisija analizēja medicīniskos dokumentus un veica vairāk nekā 100 līķu ekshumāciju, pārliecinoties, ka slimnieku kopējs nogalinājis vēl vismaz 84 cilvēkus.

Vairāki mirušie ir kremēti, tāpēc nogalināto patieso skaitu nav iespējams noskaidrot.

Pats Hogels komentējis, ka letālu zāļu devu pacientiem injicējis, lai pēc tam censtos viņus atdzīvināt un varētu radīt labu iespaidu kolēģu acīs.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl