Jaungada naktī seksuāli uzbrukumi un laupīšanas notikušas arī Cīrihē

Komentāri
Jaungada naktī seksuāli uzbrukumi un laupīšanas notikušas arī Cīrihē
AFP/LETA

Jaungada naktī arī Šveices lielākajā pilsētā Cīrihē vairākas sievietes piedzīvojušas seksuālus uzbrukumus un tikušas aplaupītas, vēsta raidījums 900 sekundes.

Šveices policija norāda, ka uzbrucēji rīkojušies līdzīgi varmākām Vācijas pilsētās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sešas sievietes policijai liecinājušas, ka tās ielenkuši vairāki tumšādaini vīrieši, kuri upurus aplaupījuši un aizskāruši. Policija atzīst, ka tik liels līdzīgu un vienlaicīgu incidentu skaits Šveicē ir neierasta parādība.

Sievietes atklāti stāsta par uzbrukumiem Ķelnē: Viņi jutās it kā būtu tikuši pie varas un ka var darīt jebko!

Likumsargu saņemto iesniegumu skaits par uzbrukumiem gadumijā Ķelnes ielās ir jau pārsniedzis simtu. Intervijā vācu telekanālam RTL uzbrukumā cietušās sievietes atklāj, ka dažas no viņām varmākas arī vilkuši taksometros, un viņas baidījušās, ka tiks nogalinātas.

”Atceros, kā domāju – ja palikšu pūlī, viņi varētu mūs nogalināt, izvarot un neviens pat nepamanītu. Nodomāju, ka man vienkārši ar to jāsamierinās. Apkārt nebija pilnīgi neviena, kurš varētu man palīdzēt,” Vācijas medijam stāsta kāda cietusī Ķelnē.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl