Komentāri
Jaunākās ziņas no Parīzes terorakta izmeklētājiem atklāj, kādēļ teroristus neapturēja laikus
AFP/LETA

Parīzes teroraktus būtu izdevies novērst, ja uzbrucēju savstarpējā saziņa nebūtu šifrēta, paziņojis ASV Nacionālās drošības pārvaldes vadītājs.

Šifrēšana liegusi drošības iestādēm laikus uzzināt viņu plānus un novērst traģiskos uzbrukumus. ASV amatpersona gan nav atklājusi, kādas tieši metodes uzbrucēji izmantojuši. Taču jau iepriekš izskanējušas vairākas spekulācijas, ka teroristi, visticamāk, izmantojuši mobilās lietotnes WhatsApp un Telegram, kas aizsargā lietotāju privātumu un neļauj atšifrēt saraksti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl