Komentāri
Jaunākā informācija par Latvijas pilsoņa uzbrukumu Šveicē: Vietējās varasiestādes šo incidentu nekvalificē kā terorismu
Šobrīd neesot iegūtas arī citas ziņas, kas norādītu uz uzbrukuma organizatora saikni ar terorismu. (EPA/LETA)

Svētdien, 23. oktobrī, 17 gadus vecā Latvijas pilsoņa veikto uzbrukumu vairākiem cilvēkiem Šveicē vietējās varasiestādes nekvalificē kā terorismu, liecina Drošības policijas rīcībā esošā informācija.

Šobrīd neesot iegūtas arī citas ziņas, kas norādītu uz uzbrukuma organizatora saikni ar terorismu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Informācijas noskaidrošanai Drošības policija sazinājās Šveices partneru dienestu, pamatojoties uz atklātībā nonākušo informāciju par Latvijas valstspiederīgā aizturēšanu Šveicē par vardarbīga uzbrukuma organizēšanu.

Jau vēstīts, ka Šveicē kāds 17 gadus vecs Latvijas pilsonis ar cirvi uzbrucis vairākiem cilvēkiem, viņus ievainojot.

Uzbrukums notika svētdien, 22. oktobrī, vakarā ap plkst. 20.00. Puisis dzīvojis turpat ciemā. Sākumā viņš cirvi pacēlis pret vairākiem cilvēkiem pasta ēkā, pie ciemata galvenā laukuma, viņus ievainojot.

Pēc tam zagtā auto viņš centās bēgt no notikuma vietas, bet spēkrats avarējis. Policija viņam dzinās pakaļ gan pa ceļu, gan ar helikopteru. Izkāpis no auto vraka, viņš ar cirvi ievainoja vēl vairākus cilvēkus degvielas uzpildes stacijas veikalā.

Uzbrukums noticis Sanktgallenes kantona Flumsas ciematā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl