Komentāri
Jaunākā informācija par Latvijas pilsoņa uzbrukumu Šveicē: Vietējās varasiestādes šo incidentu nekvalificē kā terorismu
Šobrīd neesot iegūtas arī citas ziņas, kas norādītu uz uzbrukuma organizatora saikni ar terorismu. (EPA/LETA)

Svētdien, 23. oktobrī, 17 gadus vecā Latvijas pilsoņa veikto uzbrukumu vairākiem cilvēkiem Šveicē vietējās varasiestādes nekvalificē kā terorismu, liecina Drošības policijas rīcībā esošā informācija.

Šobrīd neesot iegūtas arī citas ziņas, kas norādītu uz uzbrukuma organizatora saikni ar terorismu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Informācijas noskaidrošanai Drošības policija sazinājās Šveices partneru dienestu, pamatojoties uz atklātībā nonākušo informāciju par Latvijas valstspiederīgā aizturēšanu Šveicē par vardarbīga uzbrukuma organizēšanu.

Jau vēstīts, ka Šveicē kāds 17 gadus vecs Latvijas pilsonis ar cirvi uzbrucis vairākiem cilvēkiem, viņus ievainojot.

Uzbrukums notika svētdien, 22. oktobrī, vakarā ap plkst. 20.00. Puisis dzīvojis turpat ciemā. Sākumā viņš cirvi pacēlis pret vairākiem cilvēkiem pasta ēkā, pie ciemata galvenā laukuma, viņus ievainojot.

Pēc tam zagtā auto viņš centās bēgt no notikuma vietas, bet spēkrats avarējis. Policija viņam dzinās pakaļ gan pa ceļu, gan ar helikopteru. Izkāpis no auto vraka, viņš ar cirvi ievainoja vēl vairākus cilvēkus degvielas uzpildes stacijas veikalā.

Uzbrukums noticis Sanktgallenes kantona Flumsas ciematā

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl