Komentāri
Jaunākā informācija par Latvijas pilsoņa uzbrukumu Šveicē: Vietējās varasiestādes šo incidentu nekvalificē kā terorismu
Šobrīd neesot iegūtas arī citas ziņas, kas norādītu uz uzbrukuma organizatora saikni ar terorismu. (EPA/LETA)

Svētdien, 23. oktobrī, 17 gadus vecā Latvijas pilsoņa veikto uzbrukumu vairākiem cilvēkiem Šveicē vietējās varasiestādes nekvalificē kā terorismu, liecina Drošības policijas rīcībā esošā informācija.

Šobrīd neesot iegūtas arī citas ziņas, kas norādītu uz uzbrukuma organizatora saikni ar terorismu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Informācijas noskaidrošanai Drošības policija sazinājās Šveices partneru dienestu, pamatojoties uz atklātībā nonākušo informāciju par Latvijas valstspiederīgā aizturēšanu Šveicē par vardarbīga uzbrukuma organizēšanu.

Jau vēstīts, ka Šveicē kāds 17 gadus vecs Latvijas pilsonis ar cirvi uzbrucis vairākiem cilvēkiem, viņus ievainojot.

Uzbrukums notika svētdien, 22. oktobrī, vakarā ap plkst. 20.00. Puisis dzīvojis turpat ciemā. Sākumā viņš cirvi pacēlis pret vairākiem cilvēkiem pasta ēkā, pie ciemata galvenā laukuma, viņus ievainojot.

Pēc tam zagtā auto viņš centās bēgt no notikuma vietas, bet spēkrats avarējis. Policija viņam dzinās pakaļ gan pa ceļu, gan ar helikopteru. Izkāpis no auto vraka, viņš ar cirvi ievainoja vēl vairākus cilvēkus degvielas uzpildes stacijas veikalā.

Uzbrukums noticis Sanktgallenes kantona Flumsas ciematā

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl