Komentāri

Jaunākā informācija no ASV – tuvāko stundu laikā vētras “Irma” epicentrs sasniegs Floridu. Naktī uz pirmdienu “900 sekundes” sazinājās ar Aleksandru Ardaševu, kura patvērusies savā darbavietā Tampas onkoloģiskajā slimnīcā.

“Šobrīd ir ļoti stipra vētra, lietus. Ielās var redzēt vairākas policijas automašīnas. Mana māja atrodas netālu no jūras, tā ir ļoti veca. Es domāju, ka tā būs appludināta. Šeit nav atbilstošas infrastruktūra šādiem plūdiem. Visi, kuri dzīvo pie jūras, ir jāevakuē. Aptuveni 40 000 Tampā atrodas patversmēs, kas ierīkotas skolās. Tur ir ēdiens, policisti un mediķi,” stāsta Aleksandra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa norāda, ka pēdējā tik pēdējā tik spēcīgā vētra šeit bija pirms 100 gadiem. Līdz šim laikam nav pievērsta pietiekama uzmanība šādām problēmām. “Ir ziņas, televīzijas kanāli, mums ir elektrība, sēžam internetā, sekojam līdzi. Es esmu laboratorijā, šeit ir ģeneratori, jo visu laiku jāveic eksperimenti. Vētras centrs mūs sasniegs apmēram pusnaktī. Tad vētra būs visstiprākā. Tagad mēs gaidām,” stāsta sieviete.

Ielās ir vairākas policijas, mediķu un glābēju brigādes, bet izsludināts brīdinājums, ka tad, kad vētras vēja ātrums sasniegs 50 metrus sekundē, ielās neviens nedrīkst atrasties, visiem iedzīvotājiem un glābējiem jābūt patvertnēs vai jāiebarikādējas mājās, jo ielās nebūs neviena, kurš varētu sniegt palīdzību.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl