Komentāri
Jaunais vilnis Sočos notiks rudenī; organizatori vilcinās ar pasākuma rīkošanu
FOTO: LETA

Starptautiskais dziesmu konkurss Jaunais vilnis 2015 pārcelts uz rudeni. Pagaidām neoficiāla informācija liecina, ka tas varētu norisināties no 2. līdz 11. oktobrim. Jāpiebilst, ka iepriekš Jūrmalā jau šajā laikā notika aktīva gatavošanās lielajam pasākumam.

Jaunā viļņa organizatori neatklāj iemeslus, kāpēc pasākums pārcelts uz rudeni.

Iepriekš starptautiskais dziesmu konkurss tika rīkots jūlija beigās, lai tā noslēguma koncerts sakristu ar pasākuma rīkotāja, komponista Igora Krutoja dzimšanas dienu.

Laikā, kad tapa skaidrs, ka starptautiskais jauno izpildītāju konkurss Jaunais vilnis 2015. gadā no Jūrmalas tiks pārcelts uz Sočiem, uz augusta mēnesi tika pārcelts arī tā norises laiks.

Jau ziņots, ka lēmums pārcelt Jaunā viļņa norises vietu pieņemts pēc tam, kad Latvijas amatpersonas liegušas valstī iebraukt trim Krievijas estrādes zvaigznēm – Josifam Kobzonam, Oļegam Gazmanovam un Valerijai. Konkurss Jaunais Jūrmalā notika kopš 2002. gada.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl