Jauna sieviete Slovēnijā nozāģē sev roku, lai iegūtu naudu no apdrošināšanas kompānijām

23 komentāri
Jauna sieviete Slovēnijā nozāģē sev roku, lai iegūtu naudu no apdrošināšanas kompānijām
EKRĀNUZŅĒMUMS NO VIDEO

Slovēnijā sākts tiesas process par kādu skandalozu lietu. Tiesas priekšā stājusies 21 gadu vecā Jūlija Adlesiča, kura tiek apsūdzēta par savas rokas nozāģēšanu ar mērķi izkrāpt 400 000 eiro no apdrošināšanas kompānijām.

Pirmo reizi informācija par šo lietu izskanēja martā. Kā tolaik vēstīja “BBC”, šajā naudas izkrāpšanas mēģinājumā iesaistīti vēl citi tuvinieki.

Stājoties spēkā apdrošināšanai, sieviete šā gada janvārī galvaspilsētā Ļubļanā ar ripzāģi nozāģējusi sev kreiso roku sava drauga, 29 gadus vecā Sebastiana Abramova, tēva mājās.

Nogādājot meiteni slimnīcā, tika sacīts, ka jaunā sieviete no savas rokas šķīrusies nelaimes gadījuma dēļ – zāģējot malku. Nozāģētā roka “atstāta” mājās, bet atbildīgajiem dienestiem izdevās to atgūt un operācijas laikā tā tika piešūta atpakaļ.

Saistībā ar notikušo 21 gadu vecajai sievietei, viņas draugam un viņa mātei draud astoņu gadu cietumsods, bet drauga tēvam – divi gadi ieslodzījumā. Jūlija un Sebastians, kurš tiek uzskatīts par galveno šīs izkrāpšanas “shēmas” plānotāju, atrodas aiz restēm kopš marta. Jaunās sievietes advokāts tiesā lūdz atbrīvot viņu no ieslodzījuma, norādot uz garīgās veselības problēmām.

23 komentāri