Komentāri

Turcijas prezidents Redžeps Tajeps Erdogans šodien emocionālā uzrunā piedraudējis atkal atvērt slūžas uz Eiropu plūstošajai bēgļu straumei.

Erdogana paziņojums bija reakcija uz vakardien Eiropas Parlamentā pieņemtu aicinājumu iesaldēt Eiropas Savienības iestāšanās sarunas ar Turciju šajā valstī notiekošo cilvēktiesību pārkāpumu dēļ. Erdogans atbildēja, piedraudot anulēt šogad ar Eiropas līderiem panākto vienošanos par bēgļu atpakaļuzņemšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kad piecdesmit tūkstoši migrantu sasniedza jūsu robežas, jūs vaidējāt. Ko mēs darīsim, ja Turcija atvērs savas robežas, jūs prātojāt. Bet skatieties – ja jūs tā turpināsiet, robežas tiks atvērtas. Jums tas ir jāzina,” citēts Turcijas premjers.

Pēdējos gados Turcijas un Eiropas Savienības attiecības piedzīvojušas gan straujus kāpumus, gan kritumus Kaut arī ar Turciju oficiāli jau sen norisinās iestāšanās sarunas, tās virzās ļoti lēni un, visticamākais nekad arī nenoslēgsies. Eiropas līderi šogad vienojās sadarboties bēgļu krīzes noregulējumā. Tomēr kopš valsts apvērsuma mēģinājuma Turcijā šovasar, un tam sekojušajām represijām, attiecības ar Eiropu atkal strauji pasliktinājušās.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl