Komentāri

Jau šobrīd ir skaidrs, ka Minskas vienošanās par Ukrainu netiks pildīta, un tas potenciāli var nozīmēt arī papildu sankcijas Krievijai, raidījumā 900 Sekundes atzina ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Lai arī pēdējo nedēļu laikā nav ziņu par bojāgājušiem vai ievainotajiem Ukrainas austrumu rajonos, iedzīvotāji stāsta, ka šāvieni un sprādzieni tāpat dzirdami katru dienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat oktobra sākumā Eiropas Drošības un sadarbības organizācija paziņojusi, – ignorējot septembra beigās Minskā panākto kārtējo vienošanos par ieroču arsenāla samazināšanu Ukrainas austrumos, tur manīta liela militārās tehnikas pārvietošanās separātistu kontrolētajās teritorijās.

Video!

Tāpat jau ziņojām, ka, runājot par konfliktu Sīrijā un Krievijas iesaistīšanos tajā, viens no Maskavas mērķiem, ir panākt to, ka Krievija atgriežas starptautiskajā politikā ”ar statusu, ka ar mums tomēr ir jārēķinās”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl