Komentāri

Japānas premjerministrs Sindzo Abe ceturtdien atlaidis parlamenta apakšpalātu, aicinot rīkot pirmstermiņa vēlēšanas.

Domājams, ka vēlēšanas tiks rīkotas 22. oktobrī. Parlamenta atlaišana jau bija gaidāma, un Abe par to paziņoja jau pirmdien. Viņš savu lēmumu skaidroja ar nepieciešamību gūt jaunu mandātu savai politikai pret Ziemeļkoreju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nākamajām parlamenta vēlēšanām bija jānotiek tikai 2018. gada decembrī. Pieaugot spriedzei reģionā, ko izraisījuši Ziemeļkorejas raķešu un kodolizmēģinājumi, Abes popularitāte pēc skandālu izraisītā krituma atkal pieaugusi.

Tomēr izaicinājumu Abem metusi Tokijas gubernatore Juriko Koike, kas izveidojusi “Cerības partiju”, cenšoties sakustināt Japānas sastingušo politisko dzīvi.

Viņas veidotajā partijā iestājušies plašu politisko spektru pārstāvoši likumdevēji, un tā varētu kļūt par opozīciju vienojošu spēku pret Abes vadīto valdošo Liberāldemokrātisko partiju.

Koike gan gatavojas turpināt ieņemt Tokijas gubernatores amatu un neplāno kandidēt parlamenta vēlēšanās.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl