Komentāri

Japānas premjerministrs Sindzo Abe ceturtdien atlaidis parlamenta apakšpalātu, aicinot rīkot pirmstermiņa vēlēšanas.

Domājams, ka vēlēšanas tiks rīkotas 22. oktobrī. Parlamenta atlaišana jau bija gaidāma, un Abe par to paziņoja jau pirmdien. Viņš savu lēmumu skaidroja ar nepieciešamību gūt jaunu mandātu savai politikai pret Ziemeļkoreju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nākamajām parlamenta vēlēšanām bija jānotiek tikai 2018. gada decembrī. Pieaugot spriedzei reģionā, ko izraisījuši Ziemeļkorejas raķešu un kodolizmēģinājumi, Abes popularitāte pēc skandālu izraisītā krituma atkal pieaugusi.

Tomēr izaicinājumu Abem metusi Tokijas gubernatore Juriko Koike, kas izveidojusi “Cerības partiju”, cenšoties sakustināt Japānas sastingušo politisko dzīvi.

Viņas veidotajā partijā iestājušies plašu politisko spektru pārstāvoši likumdevēji, un tā varētu kļūt par opozīciju vienojošu spēku pret Abes vadīto valdošo Liberāldemokrātisko partiju.

Koike gan gatavojas turpināt ieņemt Tokijas gubernatores amatu un neplāno kandidēt parlamenta vēlēšanās.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl