Komentāri
Japānā vulkāna virsotnē atrod 30 cilvēkus smagā stāvoklī
FOTO: LETA ()

Pēc sestdien notikušā izvirduma Ontakes vulkāna virsotnē svētdien atrasti vairāk nekā 30 cilvēki, kuru veselības stāvoklis tiek raksturots kā kritisks. Glābēji atraduši viņus netālu no 3067 metru augstā kalna virsotnes un plāno tuvākajās stundās četrus no viņiem nogādāt lejā no kalna.

Glābšanas un meklēšanas operācijā iesaistīti aptuveni 550 karavīri, policisti un ugunsdzēsēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vulkāns izvirda negaidot, izmetot gaisā akmeņus un noklājot apkārtni ar līdz pat 20 centimetriem biezu pelnu kārtu.

Ontakes kalns ir populārs ceļamērķis aktīvās atpūtas cienītājiem, sevišķi septembrī, kas kokiem sāk krāsoties lapas.

Domājams, ka izvirdums, kas notika sestdien ap pusdienlaiku, kalna virsotnē pārsteidza aptuveni 250 cilvēkus, no kuriem lielākajai daļai izdevās nokāpt ielejā paša spēkiem. Pārējiem devušies palīgā glābēji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl