Komentāri
Janukoviča valdīšanas laikā iznīcināti 90% dokumentu par notikumiem Maidanā
FOTO: SCANPIX

Izmeklēšanā par noziegumiem, kas pastrādāti pret Maidana aktīvistiem, atklājies, ka vairāk nekā 90% specdienestu dokumentu par notikumiem Maidanā ir iznīcināti, paziņojis Ukrainas ģenerālprokurora vietnieks Oļegs Zaļisko.

Pēc viņa teiktā, personas, kuras devušas nelikumīgās pavēles, no Ukrainas ir aizbēgušas, līdz ar to izmeklēšana notiek, balstoties uz “savākto pierādījumu drupačām”.

Viņš arī piebilda, ka nozieguma vietu apskati, kas bijusi neadekvāta, veikusi iepriekšējā vara, savukārt atsevišķi tiesībsargājošo iestāžu darbinieki iznīcinājuši dokumentus. “Diemžēl aptuveni 90% dokumentu, kas saistīti ar notikumiem Maidanā, ir iznīcināti. Un iznīcināti tīšuprāt,” apstiprināja Zaļisko.

Viņš norādīja, ka izmeklēšanas laikā par notikumiem Maidanā iztaujāts liels skaits tiesībsargājošo iestāžu darbinieku. Tomēr iztaujāšana nav devusi nopietnus pierādījumus, jo visi iztaujātie apgalvoja, ka neko nav nedz redzējuši, nedz dzirdējuši, nedz atceras.

Zaļisko uzsvēra, ka darbs pie Maidanā iesaistīto milicijas darbinieku un citu drošības spēku iztaujāšanas ir sarežģījies, jo ir grūti identificēt, kurā brīdī un vietā atradušies konkrētie aizdomās turamie drošības iestāžu darbinieki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl