Komentāri
Jaceņuks: Nevienam Putina vārdam nevar ticēt, viņa mērķis ir iznīcināt Ukrainu
FOTO: SCANPIX

Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks paziņojis, ka netic “nekādiem vārdiem un nekādiem dokumentiem”, kurus parakstījis Krievijas prezidents Vladimirs Putins, jo viņa mērķis ir iznīcināt Ukrainu.

“Mēs neticam nekādiem vārdiem un nekādiem dokumentiem. Jātic ir tikai darbībām. Risināt sarunas ar Putinu – tas vienmēr ir izaicinājums. Jo es saprotu, ka prezidenta Putina galvenais mērķis ir iznīcināt Ukrainu un izpildīt savu “svēto misiju” – cīnīties ar Rietumiem,” intervijā telekanālam CNN paziņoja Jaceņuks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus viņš akcentēja, ka augstu vērtē prezidenta Petro Porošenko centienus, kurš “kopā un ar Vācijas kancleres Angelas Merkeles un Francijas prezidenta Fransuā Olanda atbalstu panākuši pagaidu pamieru. Tas, iespējams, varēs radīt ceļu uz ilgstošu mieru”.

Jaceņuks atgādināja, ka septembrī jau tika parakstītas Minskas vienošanās. “Ukrainas prezidents un valdība darīja visu, lai tās izpildītu. Krievija, kā vienmēr, vienošanās pārkāpa”.

Kā norādīja Jaceņuks, bija tikai divi vienošanās varianti –”slikts un vēl sliktāks”. Ceru, ka pašreizējais variants saglabās dzīvību ukraiņu karavīriem un glābs dzīvību mierīgajiem iedzīvotājiem, kuri atrodas nemitīgā Krievijas vadīto teroristu apšaudē. Pat viena saglabāta dzīvība ir svarīga”.

Pēc Jaceņuka domām, Ukrainai ir jāpalielina savas kaujasspējas, lai garantētu, ka Krievija pilda Minskas vienošanās.

“Kādas garantijas šodien ir Ukrainai? Krievijas prezidenta vai krievu aģentu paraksti? Tas mums nedos nekādas reālas garantijas. Labākā garantija ir tā, lai Ukraina būtu stabila un spēcīga valsts, kura var sevi aizstāvēt,” sacīja Jaceņuks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl