Jaceņuks aicina neaizmirst par Krimas aneksiju

Komentāri
Jaceņuks aicina neaizmirst par Krimas aneksiju
FOTO: LETA

Ukrainas prezidenta Petro Porošenko izteikumi par to, ka pamiers, kurš  darbojas, varētu būt iemesls, lai mēneša beigās Eiropas Savienība pārskatītu pret Krieviju noteiktās sankcijas. Tomēr Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks šodien uzstājoties ar runu ANO, aicināja to nedarīt, atgādinot par Krimas aneksiju.

Ukrainas premjers gan uzstājās dienas beigās, kad 193 valstu asamblejas zāle bija gandrīz tukša, taču viņš sniedza kodolīgu vēstījumu par Ukrainas lielākā kaimiņa rīcību, rosinot ANO dalībvalstis neaizmirst par organizācijas hartu.

Jaceņuks savu uzstāšanos beidza ar tiešu vēstījumu Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam.

Viņš norādīja, ka Putins var uzvarēt karā pret Ukrainas armiju, taču viņš nekad neuzvarēs cīņā pret vienoto Ukrainas tautu.

Skaties.lv jau ziņoja, ka Eiropas Savienība varētu sākt pakāpeniski atvieglot pret Krieviju noteiktās sankcijas – tā šodien ziņo Krievijas laikraksts “Komersant” atsaucoties uz avotiem Briselē.

Tomēr pagaidām Eiropas Savienības amatpersonas atteikušās apstiprināt, ka 30. septembrī varētu lemt par sankciju atcelšanu, norādot vien, ka līdz minētajam datumam tiks sagatavots ziņojums par tā dēvētā Minskas plāna īstenošanu, kurā tiks izvērtēta arī pamiera ievērošana Ukrainas austrumos.

Šobrīd teju ik dienu izskan ziņas par atsevišķiem incidentiem Ukrainas spēku un separātistu starpā, lai gan oficiāli abas puses pagaidām atzīst, ka pamiers vēl ir spēkā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl