Komentāri
Ja Navaļnijs uzvarēs Krievijas prezidenta vēlēšanās, viņš sola atkārtotu referendumu Krimā

Krievijas opozīcijas līderis un Kremļa kritiķis Aleksejs Navaļnijs paziņojis, ka gadījumā, ja viņš uzvarēs 2018. gadā gaidāmajās Krievijas prezidenta vēlēšanās, viņš sarīkos atkārtotu referendumu Krievijas anektētajā Krimas pussalā.

Navaļnijs paziņojis, ka atkārtots referendums ir vienīgā izeja Krievijas un Ukrainas konflikta atrisināšanai. “Nepastāv cita varianta, kā sākt risināt šo problēmu. Ir jāsarīko normāls referendums, absolūti godīgs un brīvs referendums, lai saprastu patiesās Krimas iedzīvotāju domas,” citēts Navaļnijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kremļa opozicionārs arī paziņojis, ka nepieciešamas ieviest vairākas izmaiņas prezidenta ievēlēšanas procesā. Tiesa, eksperti apšauba Navaļnija izredzes uzvarēt gaidāmajās vēlēšanās.

Atgādinām, ka Vladimirs Putins Krievijas prezidenta amatā atrodas jau otro reizi – 2000. gadā viņš nomainīja Borisu Jeļcinu, kurš pats atstāja amatu, bet 2012. gadā kļuva par Dmitrija Medvedeva pēcteci.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl