Komentāri
Ja Navaļnijs uzvarēs Krievijas prezidenta vēlēšanās, viņš sola atkārtotu referendumu Krimā

Krievijas opozīcijas līderis un Kremļa kritiķis Aleksejs Navaļnijs paziņojis, ka gadījumā, ja viņš uzvarēs 2018. gadā gaidāmajās Krievijas prezidenta vēlēšanās, viņš sarīkos atkārtotu referendumu Krievijas anektētajā Krimas pussalā.

Navaļnijs paziņojis, ka atkārtots referendums ir vienīgā izeja Krievijas un Ukrainas konflikta atrisināšanai. “Nepastāv cita varianta, kā sākt risināt šo problēmu. Ir jāsarīko normāls referendums, absolūti godīgs un brīvs referendums, lai saprastu patiesās Krimas iedzīvotāju domas,” citēts Navaļnijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kremļa opozicionārs arī paziņojis, ka nepieciešamas ieviest vairākas izmaiņas prezidenta ievēlēšanas procesā. Tiesa, eksperti apšauba Navaļnija izredzes uzvarēt gaidāmajās vēlēšanās.

Atgādinām, ka Vladimirs Putins Krievijas prezidenta amatā atrodas jau otro reizi – 2000. gadā viņš nomainīja Borisu Jeļcinu, kurš pats atstāja amatu, bet 2012. gadā kļuva par Dmitrija Medvedeva pēcteci.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl