Komentāri
Ja Navaļnijs uzvarēs Krievijas prezidenta vēlēšanās, viņš sola atkārtotu referendumu Krimā

Krievijas opozīcijas līderis un Kremļa kritiķis Aleksejs Navaļnijs paziņojis, ka gadījumā, ja viņš uzvarēs 2018. gadā gaidāmajās Krievijas prezidenta vēlēšanās, viņš sarīkos atkārtotu referendumu Krievijas anektētajā Krimas pussalā.

Navaļnijs paziņojis, ka atkārtots referendums ir vienīgā izeja Krievijas un Ukrainas konflikta atrisināšanai. “Nepastāv cita varianta, kā sākt risināt šo problēmu. Ir jāsarīko normāls referendums, absolūti godīgs un brīvs referendums, lai saprastu patiesās Krimas iedzīvotāju domas,” citēts Navaļnijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kremļa opozicionārs arī paziņojis, ka nepieciešamas ieviest vairākas izmaiņas prezidenta ievēlēšanas procesā. Tiesa, eksperti apšauba Navaļnija izredzes uzvarēt gaidāmajās vēlēšanās.

Atgādinām, ka Vladimirs Putins Krievijas prezidenta amatā atrodas jau otro reizi – 2000. gadā viņš nomainīja Borisu Jeļcinu, kurš pats atstāja amatu, bet 2012. gadā kļuva par Dmitrija Medvedeva pēcteci.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl