Komentāri
Ja Lielbritānija izstāsies no ES, tad Īrijas un Ziemeļīrijas iedzīvotājus gaida nopietnas problēmas
Foto: EPA / LETA

Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības varētu radīt nopietnus ekonomiskus sarežģījumus Ziemeļīrijai, paziņojis Īrijas premjers.

Īrija ir viens no Lielbritānijas galvenajiem tirdzniecības partneriem, tāpēc stingri iestājas pret tās izstāšanos. Īrijas premjerministrs Enda Kenijs paudis pārliecību, ka Eiropa īstenos Lielbritānijas pieprasītās reformas un tiks saglabāta Apvienotās Karalistes dalība Eiropas Savienībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lielbritānijas iespējamā izstāšanās ir vitāli svarīgs jautājums gan Eiropai, gan Lielbritānijai pašai, gan arī Īrijai. Eiropa ir daudz spēcīgāka ar Lielbritāniju kā centrālu un nozīmīgu dalībvalsti. Reformu veikšana ļaus mums kļūt par spēcīgāku Eiropas Savienību, spēcīgāku Lielbritāniju un arī Īriju, tas nāks visiem par labu,” norāda Īrijas premjerministrs.

Referendums par Lielbritānijas izstāšanos vai palikšanu Eiropas Savienībā gaidāms 2017. gada beigās.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl