Komentāri

Vācijas valdība draud deportēt patvēruma meklētājus, ja atklāsies saistība ar seksuālo uzmākšanos.

Vācijas mediji turpina šķetināt, kas tad īsti notika Jaungada naktī Ķelnē un citās pilsētās. Tiek norādīts, ka Ķelnes policijas vadības teiktais ir pretrunā ar notikuma vietā bijušo policistu stāstīto. Tas raisa aizdomas, ka notikušā apstākļu noklusēšana turpinās.

Kā norāda izdevums Zeit, – lai arī policijas vadība par to runā izvairīgi, kārtības sargu teiktais liecina, ka pūlī pie Ķelnes dzelzceļa stacijas bijuši ļoti daudz patvēruma meklētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Spiegel vēsta, ka šie notikumi raisījuši lielas bažas vācu sabiedrībā – saskaņā ar jaunākās aptaujas datiem aptuveni trešdaļa iedzīvotāju plāno izvairīties no lielākiem cilvēku pūļiem.

Savukārt Frankfurter Algemeine Zeitung ziņo, ka, piemēram, Diseldorfā atsaucību gūst iniciatīva iedzīvotājiem veidot pašaizsardzības grupas. To gan neatbalsta policija, norādot, ka tiesiskuma nodrošināšanas ņemšana savās rokās nav vēlama.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl