“Ja apsolīsi kaut ko darīt, būsi mans labākais draugs” – pasauli aizkustina sīriešu meitenītes vēstule Trampam

4 komentāri
“Ja apsolīsi kaut ko darīt, būsi mans labākais draugs” – pasauli aizkustina sīriešu meitenītes vēstule Trampam

Pasaules iedzīvotājus aizkustinājusi kādas septiņus gadus vecas sīriešu meitenītes vēstule Donaldam Trampam, kurā viņa aicina jauno ASV prezidentu palīdzēt kara plosītās Sīrijas bērniem.

Septiņus gadus vecā Bana Alabeda ar savu ģimeni no kara plosītās Sīrijas pilsētas Alepo decembrī evakuēta uz Turciju. Meitenīte, kura iepriekš pievērsa pasaules uzmanību ar ierakstiem “Twitter” – uzrakstījusi emocionālu vēstījumu jaunievēlētajam ASV prezidentam.

Foto: Bana Alabeda

“Cienījamais Donald Tramp! Es esmu viens no bērniem, kas cietis karā Sīrijā. Tagad esmu drošībā un manas jaunās mājas ir Turcijā. Sīrijā tika iznīcināta mana skola un nomira daudzi mani draugi. Alepo bija nāves pilsēta. Miers ir svarīgs ikvienam, ieskaitot tevi. Es zinu, ka tu esi ASV prezidents, tādēļ, lūdzu, vai tu varētu palīdzēt cilvēkiem Sīrijā? Ja Tu man apsolīsi kaut ko darīt, būsi mans labākais draugs!” raksta meitenīte.

Septiņus gadus vecās meitenītes Twitter kontu, kuram nu jau ir vairāk nekā 360 000 sekotāju, palīdz uzturēt viņas mamma. Iepriekš tajā tika publicētas sirdi plosošas fotogrāfijas un ieraksti no dzīves Alepo.

4 komentāri