Izzūdot vairākiem ierobežojumiem, jaunzēlandieši tik ļoti vēlas burgerus, ka jāiejaucas policijai

0 Komentāru
Izzūdot vairākiem ierobežojumiem, jaunzēlandieši tik ļoti vēlas burgerus, ka jāiejaucas policijai
FLICKR

Jaunzēlandē vairāku pilsētu ātro ēstuvju darbiniekiem nācās izsaukt policiju, jo neskaitāmi cilvēki ieradās pēc burgeriem. Šāds klientu pieplūdums novērojams, jo 28. aprīlī valstī atcelti daudzi ierobežojumi.

Valsts iedzīvotāji pavadīja piecas nedēļas striktā izolācijā. Nu pieņemts lēmums, ka bērni var atgriezties skolās un vairums cilvēku – darbavietās.

Daudzi no iedzīvotājiem ierobežojumu atcelšanu uztvēra kā iespēju atkal pamieloties ar ātro ēstuvju restorānu piedāvātajiem našķiem.

Pie ”KFC” un ”McDonald’s” auto apkalpošanas lodziņiem izveidojās milzīgi automašīnu sastrēgumi.

Pie vairākām ēstuvēm cilvēku pūļi bija tik lieli, ka darbiniekiem nācās izsaukt policiju, lai kontrolētu pūli un izbēgtu no gaidāmajām nekārtībām.

”Mūs izsauca uz vairākiem incidentiem, kuros cilvēki neievēroja distanci viens no otra. Pārkāpēji tika informēti par drošības pasākumiem, kuri jāievēro arī tad, ja gaidi burgerus,” policijas pārstāvji atklāja ”TVNZ” ziņām.

Policija arī saņēmusi zvanus no cilvēkiem, kuri informējuši par aizsprostotu lielceļu, kas beigās izrādījās rinda uz burgeru ēstuvi.

Arī ”Burger Fuel” pārstāvis ziņām atzina, ka vairākas zīmola filiāles pirmajās atvēršanas dienās izsaukušas policiju, jo nav spējušas tikt galā ar pūli.

Jaunzēlandes premjerministre informējusi presi, ka pirmo 18 stundu laikā pēc vairāku ierobežojumu anulēšanas policija reģistrējusi 104 pārkāpumus.

Tāpat saņemti 742 ziņojumi, ka dažādi uzņēmumi nespēj nodrošināt iespēju klientiem distancēties vienam no otra.

”Ikviens ir laimīgs atgriezties normālā dzīvē ar ēdienu ņemšanu uz mājām, kafijas iegādi un dažādām aktivitātēm, bet aicinu turpināt distancēties vienam no otra,” iedzīvotājus uzrunāja Oklendas mērs.

Aktuālākās ziņas, datus un faktus par Covid-19 izplatību Latvijā un pasaulē lasi ŠEIT!

0 Komentāru