Izsolīs visu laiku dārgāko mākslas darbu kolekciju

Komentāri

Sotheby`s izsoļu namā drīzumā tiks izsolīta visu laiku dārgākā mākslas darbu kolekcija. To kopējā vērtība tiek lēsta ap 500 miljoniem ASV dolāru.

Līdz šim miljardieris Alfrēds Taubmans savu vērienīgo mākslas darbu kolekciju bija izvietojis vairākās savās privātmājās. Šobrīd pirmoreiz tā apskatāma vienkopus – tostarp, piemēram, slavenas Pablo Pikaso un Marka Rotko gleznas.

500 mākslas darbu lielajā kolekcijā ir gan darbi no 19. gadsimta beigām, gan daudzi laikmetīgās mākslas šedevri.

Tie tiks izsolīti par rekordlielu summu – pusmiljardu ASV dolāru. Visticamāk, tā pārspēs iepriekšējo rekorddārgo  – Īva Senlorāna  – kolekciju, ko pirms sešiem gadiem izsolīja par 477 miljoniem ASV dolāru.

Skaties foto!

 

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl