Komentāri
Izredzes uz vienošanos par Grieķijas glābšanu 50 pret 50, uzskata diplomāti
FOTO: SCANPIX

Izredzes, ka Grieķijai izdosies panākt vienošanos par jaunu finansiālās palīdzības programmu, ir 50 pret 50, sestdien pirms eirozonas finanšu ministru tikšanās izteikušies diplomāti.

Tiek lēsts, ka nākamo trīs gadu laikā Grieķijai būs nepieciešami 82 miljardi eiro, taču tagad tiek apsvērta 74 miljardus eiro liela aizdevuma piešķiršana, un Atēnām iztrūkums būs jāsedz ar pašas ieņēmumu pārpalikumu, izteicās viens no aģentūras DPA avotiem.

“Tā ir vērā ņemama summa, un tāpēc mēs sagaidām grūtas sarunas,” piebilda kāds Eiropas Savienības (ES) diplomāts, kas vēlējās palikt anonīms. “Izredzes ir 50 pret 50.”

Diplomāts norādīja, ka starp Grieķiju un starptautiskajiem aizdevējiem ir vienprātība, piemēram, par privatizāciju, taču tādos jautājumos kā pievienotās vērtības nodoklis (PVN) pensijas un darba tirgus reformas no Atēnām tiek gaidīts sīkāks izklāsts un precīzāks īstenošanas grafiks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl