Komentāri
Izraēlas ministra sieva spiesta atvainoties pēc tviterī publicēta joka par Obamu
Foto: AFP / LETA

Izraēlas iekšlietu ministra laulātā draudzene radiožurnāliste Džūdija Šaloma Nir Mozesa bija spiesta atvainoties pēc joka publicēšanas tviterī par ASV prezidentu Baraku Obamu, kuru daži tvitera lietotāji atzinuši par rasistisku.

Žurnāliste, kurai tviterī ir teju 75 000 sekotāju, savā mikroblogā iepriekš bija ierakstījusi: “Zināt, kas ir “kafija Obama”? Melna un vāja.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neveiksmīgā joka autores dzīvesbiedram iekšlietu ministram Silvanam Šalomam maijā tika uzticēta atbildība par miera sarunām ar palestīniešiem un stratēģisko dialogu ar ASV.

Džūdija Šaloma Nir Mozesa vēlāk tviterī pauda cerību, ka muļķīgais joks neizjauks viņas laulību.

“Lūdzu piedošanu, ja es kādu esmu apvainojusi. Ceru, kas es būšu precēta sieva arī tad, kad mans vīrs izkāps no lidmašīnas un uzzinās, ko es esmu izdarījusi,” norādīja žurnāliste.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl